Zaznacz stronę

magiczna kraina

Dywizjonu 62 F
Nowa Huta  os. Dywizjonu 303  62 F  31-875 Kraków. 

DZIECI OD 5 MCY DO 3 LAT

PON-PT OD 7:00-17:00

Zapewniamy profesjonalną opiekę nad Państwa dzieckiem w wieku od 5-tego miesiąca życia do 3 lat.

W naszym żłobku przykładamy dużą uwagę do kreatywnego spędzania czasu naszych podopiecznych. Przemyślane zajęcia dla najmłodszych gwarantują ich prawidłowy rozwój oraz wspomagają odkrycie ukrytych talentów.

Rodzice, którzy przyjdą do naszego żłobka i powierzają nam swoje pociechy, mogą spokojnie wrócić do pracy, mając pełne poczucie bezpieczeństwa i pewność, że ich dzieci są pod właściwą opieką. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna nieustannie czuwa nad rozwojem fizycznym i emocjonalnym maluszków w naszym żłobku. Dzieci budują zaufanie do otaczającego świata, zawierają pierwsze dziecięce przyjaźnie i poznają nowe umiejętności. Obserwując inne maluchy, nabywają ważnych doświadczeń, które staną się solidnym fundamentem pod sukcesy w dalszym życiu.

Uśmiech dziecka jest dla nas największą nagrodą 😉

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

GALERIA PLACÓWKI

Dla najmłodszych

OFEROWANE ZAJĘCIA

Zmysłowe zabawy to zajęcia z plastyki sensorycznej dla maluchów od 0 do 3 lat, polegającej na samodzielnej, swobodnej zabawie różnorodnymi produktami spożywczymi i plastycznymi bezpiecznymi dla dzieci. Zabawa ta ma na celu stymulowanie dziecięcych zmysłów takich jak węch, wzrok, smak, dotyk i słuch. Kolorowe barwy, przeróżne kształty, formy, faktury i tekstury przeniosą dzieci w magiczny świat pełen nieodkrytych wrażeń

Zabawy ruchowe, polegające na raczkowaniu, chodzeniu, bieganiu, czyli poruszaniu się pod okiem wykwalifikowanej kadry. Turlanie, bujanie, omijanie przeszkód, podrzucanie woreczkami, przechodzenie w tunelach. Zajęcia odbywają się przy muzyce

Zajęcia muzyczne z wykorzystaniem instrumentów muzycznych tj. bębenek, tamburyn, grzechotki, dzwoneczki, cymbałki, pałki, gwizdki. Śpiewanie rymowanek i wierszyków, tworzenie własnej muzyki.

Bajki i opowiadania przedstawiane za pomocą pacynek, kukiełek i ulubionych pluszaków.

Rozwijają dziecięcą wyobraźnię, zdolności manualne, ekspresję plastyczną, pomagają uwierzyć we własne siły, wzmagają poczucie własnej wartości, uczą cierpliwości.

 

Zajęcia z psem są świetną okazją do rozwoju dzieci w wieku 0-3 lata. Przede wszystkim dogoterapia stwarza okazję do bycia z psem w bezpiecznym, kontrolowanym środowisku i przez dłuższy czas niż w przypadku mijanych na spacerach zwierzaków. Już sam w sobie kontakt z psem wpływa pozytywnie na rozwój sensoryczny.

informacje

strefa rodzica

REKRUTACJA
  1. Spotkanie z rodzicami, omówienie zasad współpracy, wzajemnych oczekiwań, obaw – im więcej pytań nam Państwo zadacie, tym z większym zaufaniem będziecie mogli oddać nam swoje dziecko pod opiekę.
  2. Spotkanie z dzieckiem i rodzicami. To czas dla malucha na poznanie wnętrza, pobawienie się zabawkami. 
  3. Po obopólnej decyzji współpracy dopełnienie procesu rekrutacyjnego wypełnienie dokumentacji, podpisanie umowy.
ADAPTACJA

Okres adaptacji w MAGICZNEJ KRAINIE  jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb dziecka. Elastycznie i na bieżąco wydłużamy czas pobytu, tak aby było to komfortowe i bezpieczne dla dziecka. Są dzieci, które na drugi dzień już chętnie zostaną na kilka godzin, są też takie, które potrzebują dużo więcej czasu na aklimatyzację – to wszystko naturalne, podobnie jak łzy rozstania z rodzicami. Zwykle po wejściu na salę łzy znikają a zastępuje je szeroki uśmiech.

KONTAKT

EDYTA PIĄTEK - właściciel i dyrektor zarządzający ds. żłobków

tel: 796 05 02 83

( od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17 )

mail: kontakt@krakow-zlobek.pl

KONTAKT DO PAŃ W ŻŁOBKU :

570 757 009  ( w godzinach pracy żłobka - 7-17)

mail: kontakt@krakow-zlobek.pl